درباره پروسلر

چالش ما حل مشکلاتی است که کسی آن ها را نمی بیند. از سال 85 که مجموعه ما تاسیس شده است دهها پروژه ریز و درشت و موفق و ناموفق داشته ایم و همیشه تلاش کردیم مشکلاتی را حل کنیم که به چشم نیامده اند اما اهمیت زیادی دارند.

داستان ما و پروسلر از جایی شروع شد که محصولی تولید کردیم و فروش آن را در دیجی کالا انجام دادیم اما تیم فروش و مالی ما همیشه سرگردان بودند و هیچکس نمی دانست چقدر فروش داشته ایم. متوجه شدیم این مشکل فروشندگان زیادی است

پس با همین نیت پروسلر را ساختیم تا به فروشندگان دیجی کالا کمک کند داده های کسب و کار خود را بهتر ببینند ، تحلیل قویتری داشته باشند ، تصمیمات موثرتری اتخاد کنند و قیمتگذاری هوشمندانه تری انجام دهند.

در کنار ارائه یک محصول مناسب سعی کرده ایم مشتری مداری برای ما شعار نباشد. پس برای تامین رضایت مشتری همه تلاشمان را انجام می‌دهیم و پشتیبانی به مشتریان ارائه می‌دهیم که خارج از حد و مرز پشتیبانی‌های مرسوم است و فارغ از سود و زیان با مشتری برخورد می‌کنیم.

ما باور داریم که شاید انجام کارهای بزرگ سخت باشد اما امکانپذیر است ، کسب رضایت شما هم شاید سخت باشد اما تلاش می کنیم آن را ممکن کنیم.

دوستدار شما
عصر فرا ارتباط ، صاحب امتیاز پروسلر